Misyonumuz
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan , faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip , daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz
Sahip olduğumuz konusunda uzman mühendis ve teknik eleman kadromuz sayesinde, çeşitli sanayi proseslerinde ihtiyaç duyulan endüstriyel havalandırma sistemleri, toz toplamave filtrasyon sistemleri, kirli hava aspirasyon ve filtrasyon sistemleri konusunda endüstri kuruluşlarına başarı ile hizmet vermekteyiz.

İlkelerimiz
Ürünlerimiz, çözümlerimiz satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak değer yaratan bir işletme olabilmek. Bu amaçla dinamik bir ekip çalışması ile beklentileri en üst seviyede ve en uygun fiyat koşullarıyla hızlı bir şekilde karşılamak.

Kalite Politikamız

Hedefimiz metal baca sistemlerine yönelik her türlü ürünün üretimi konusunda mühendislik hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek etkin ve nitelikli ürünleri tedarik ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tercih edilen aranan kuruluş olmaktır.

Hedeflerimize ulaşabilmek için tüm çalışanlarımızın katılımıyla kurulan kalite yönetim sistemimizin şartlarını yerine getirebilmek, sistemin devamlılığını sağlayarak etkinliğini sürekli iyileştirmek için çalışmaktayız.

Main Menu